VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12 lutego 2023

1. W tym tygodniu odbędą się spotkania:
    – dzisiaj o godz.19.00 młodzieży uczącej się i pracującej
    – w czwartek o godz. 20.15 wspólnoty Uwielbienia
    – w piątek o godz. 19.30 grupy biblijnej
    Wszystkich chętnych, pragnących dołączyć do wspomnianych grup zapraszamy bardzo serdecznie. (salka)
  1. W przyszłą niedzielę:
    – o godz. 19.00 odbędzie się wspólne Uwielbienie przed Najśw. Sakramentem
    – ofiary składane na tace stanowić będą zbiórkę gospodarczą na potrzeby naszej Parafii (kostka)
  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej Parafii, także za wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.
  1. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie; wspomóc też możemy uchodzców ofiarą składaną do skarbonki przy drzwiach głównych.
  1. Piastowski Klub Krwiodawców zaprasza do udziału w Akcji Krwiodawstwa . Ambulans oczekiwał będzie w sobotę 18 lutego br. na parkingu Liceum Ogólnokształcącym przy ul. 11 Listopada 2 w godzinach od 9.00 do 12.30.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w wartościowe książki i najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.
  1. W związku z tragicznym trzęsieniem ziemi, jakie nawiedziło w ostatnim czasie Turcję i Syrię, odpowiadając na apel Przewodniczącego KEP, arcybiskup warszawski Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz podjął decyzję, aby w niedzielę, 12 lutego, we wszystkich kościołach naszej archidiecezji, po każdej Mszy świętej zorganizować zbiórkę do puszek dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi. Wspomóc mozemy poszkodowanych w tej tragedii także u nas przy wyjściu ze świątyni.