1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą w nowym miesiącu – po wieczornej Eucharystii zapraszamy do modlitwy różańcowej

2. W czwartek – 11 lutego, we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorych. W intencji wszystkich, którzy noszą na sobie stygmat cierpienia oraz ich opiekunów modlić się będziemy podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy wspomóc będzie można akcję Caritas: Rodzina – rodzinie

4. Są wolne intencje mszalne w lutym, oraz terminy Mszy św. gregoriańskich. Informacje w zakrystii lub kancelarii.

5. Przypominamy o limicie osób biorących udział w liturgii; o obowiązku używania maseczek lub przyłbic, o dystansie miedzy sobą – prosimy tak zajmować miejsca, by był on zachowany oraz o dezynfekcji rąk przed wejściem.

6. Trwają spotkania kolędowe, dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę i ofiary składane na rzecz Parafii rodzinom z ubiegłego tygodnia. Pragniemy podać plan kolędy do dnia 16 lutego, czyli do końca tegorocznej kolędy.

Zapraszamy mieszkańców domków w następującym porządku:

8 lutego, poniedziałek – ul. BĄKOWSKA, GRANICZNA, SKRAJNA, SKŁODOWSKIEJ (wraz z nowymi segmentami i blokami)
9 lutego, wtorek – ul. CHOPINA, KARŁOWICZA, NAMYSŁOWSKIEGO, WARSZAWSKA, WIENIAWSKIEGO
10 lutego, środa – ul. BARCEWICZA, BOHATERÓW WOLNOŚCI, MONIUSZKI
11 lutego, czwartek – ul. MARII DĄDROWSKIEJ, DŁUGOSZA, KORCZAKA, MIŁOSZA, NAŁKOWSKIEJ, NORWIDA, TUWIMA, WYSPIAŃSKIEGO
12 lutego, piątek – ul. BEMA, DĄBROWSKIEGO, EMILII PLATER, KOŚCIUSZKI, PIŁSUDSKIEGO domki oraz nowe bloki, LISA-KULI, OKRZEI, PIASTA

15 lutego, poniedziałek – ul. OGIŃSKIEGO, KURPIŃSKIEGO, PADEREWSKIEGO(PIASTÓW), SKORUPKI, ŻBIKOWSKA (wraz z osiedlem EKO), PUŁASKIEGO, WYSOCKIEGO
16 lutego, wtorek – ul. ŁUKASIŃSKIEGO, PRĄDZYŃSKIEGO, SOBIESKIEGO, SOWIŃSKIEGO, SUŁKOWSKIEGO, ŻÓŁKIEWSKIEGO

Wspomniany plan umieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej.
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00; prosimy o przyniesienie naczynia z wodą (buteleczka) , która podczas spotkania po Eucharystii zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze mieszkania i domy.

Jeśli proponowany termin nie będzie odpowiedni, to oczywiście możemy przyjść innego dnia do świątyni (z inną grupą kolędową); to samo odnosi się do wizyt domowych – służyć temu będzie czas sobotni.

7. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: śp. Remigiusz MYSZKA i śp. Stanisława GRĘDA. W pokornej modlitwie polecajmy ich miłosiernemu Bogu.