DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA

18 sierpnia 2024

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy w liturgii:
    – we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata – w środę – wspomnienie św. Piusa X, papieża
    – w czwartek – wspomnienie NMP Królowej
    – w sobotę– święto św. Bartłomieja, apostoła (poranna Msza św.)
  2. W następną niedzielę ofiary składane na tacę stanowić będą zbiórkę gospodarczą.
  3. Jest już dostępna nowa Księga intencji mszalnych na rok 2025.
  4. Dziękujemy Państwu za wsparcie udzielane:
    – uchodźcom z Ukrainy przez datki składane do skarbonki przy drzwiach głównych
    – naszej wspólnocie parafialnej także poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu.
  5. W dniach 14 – 15 września będzie pielgrzymka „Początki Chrześcijańskiej Polski”. W programie: Gniezno, Ostrów Lednicki, Górka Klasztorna, Byszewo, Toruń. Szczegółowe informacje – w gablocie i w sklepiku parafialnym.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w najnowsze wydania wielu czasopism oraz wartościowych książek, na czas wakacji.
  7. Wszystkim Państwu przeżywającym czas odpoczynku życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.