DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

9 czerwca 2024

1. Dzisiaj:
    – podczas Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia kandydatów do wspólnoty ministranckiej.
    – o godz. 19.00 obowiązkowa próba generalna dla kandydatów do bierzmowania; o godz. 20.00 zapraszamy ich świadków.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusa odprawiamy codziennie:
    – w kościele o godz. 17.30
    – przy kapliczce na ul. Długosza o godz. 19.30.
  1. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
    – we wtorek – św. Barnabę, apostoła
    – w czwartek – św. Antoniego z Padwy, prezbitera
    – w piątek – bł. Michała Kozala, męczennika
  1. W poniedziałek o godz. 18.00 dziękczynna Msza św. kończąca rok pracy formacyjnej służby liturgicznej – zapraszamy ich wszystkich wraz z rodzicami; po zakończeniu agapa.
  1. W czwartek, 13 czerwca o godz. 18.00 Ksiądz Biskup Rafał Markowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania; kandydaci gromadzą się w świątyni o godz. 17.15.
    W tym dniu nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione po Mszy św. porannej.
    Liturgia pokutna dla kandydatów odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy także ich rodziców i świadków.
  1. W sobotę na stadionie Znicz w Pruszkowie odbędzie się parafiada, grupująca dzieci, młodzież i dorosłych ze wszystkich parafii Archidiecezji.
  1. W następną niedzielę o godz. 19.00 odbędą się:
    – wspólne Uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramentem
    – spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. (salka).
    Taca w tym dniu stanowić będzie zbiórkę gospodarczą.
  1. Zachęcamy uczestników i wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach:
    – scholi – w środę o 19.00 i w sobotę o 17.00
    – grupy biblijnej – w piątek o godz. 19.30
  1. W poniedziałek o godz. 19.00 członkowie wspólnoty neokatechumenalnej odwiedzać będą mieszkańców ul. Gałczyńskiego 33b i Rozbrat 3 dzieląc się doświadczeniem swojej wiary. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie.
  1. Dziękujemy Państwu za wsparcie udzielane:
    – uchodźcom z Ukrainy przez datki składane do skarbonki przy drzwiach głównych
    – naszej wspólnocie parafialnej także poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu
  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom sobotniego Dnia Dziecka Bożego. Szczegółowe podziekowania wypowiemy w nastepną niedzielę.
  1. W sklepiku można nabyć wiele bieżących tygodników katolickich oraz wartościowych książek. Zachęcamy serdecznie do lektury

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę – 16 maja o godz.11.30.

Serdecznie zapraszamy dzieci,młodzież i rodziców!