Piętnasta niedziela zwykła

11 lipca 2021

1. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
– w poniedziałek – św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
– we wtorek – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników
– w czwartek – św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła
– w piątek – NMP z Góry Karmel ; w tym też dniu jak każdego 16. – go dnia miesiąca po wieczornej Mszy św. przyzywać będziemy wstawiennictwa św. Jana Pawła II

2. W następną niedzielę ofiary składane na tace stanowić będą zbiórkę gospodarczą, inwestycyjną, przeznaczoną na spłatę nowych ław, stalli w prezbiterium

3. Przy wyjściu ze świątyni można wesprzeć ofiarą do puszki rodzinę ze zniszczonego wojną Aleppo, którą opiekuje się nasza Parafia. To nasza lipcowa zbiórka dla nich. Dziękujemy za wsparcie.

4. Wszystkim Państwu udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.

5. W miesiącach wakacyjnych – w lipcu i sierpniu:
a. zmienia się układ Mszy św. niedzielnych. Są one odprawiane o godz.: 8.00, 10.00, 11.30 (chrzty) i 19.00. W dni powszednie nie ma zmian.
b. kancelaria parafialna czynna będzie w: poniedziałki, środy i piątki.