Czternasta niedziela zwykła

3 lipca 2022

1. W miesiącach wakacyjnych – w lipcu i sierpniu zmienia się układ Mszy św. niedzielnych. Będą one odprawiane o godz.: 8.00, 10.00, 11.30 (chrzty) i 19.00.
    W dni powszednie nie ma zmian.
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – o godz. 18.30 zapraszamy do wspólnego różańca.
  1. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
    – w środę – bł. Marię Teresę Ledóchowską
    – w piątek – św. Jana z Dukli, prezbitera
  1. W piątek zapraszamy na otwarte spotkanie biblijne – początek o godz. 19.30 (salka)

1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej Parafii, także za wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.
  1. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie. Przy drzwiach głównych jest skarbonka z napisem: „Ukraina“. Datki tam składane będą przeznaczone na doraźną pomoc dla uchodźców, zwłaszcza tych, którzy przebywają na terenie naszej Parafii.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego oraz wartościowych książek, na czas wakacji.
  1. Jest już dostępna nowa Księga intencji mszalnych na rok 2023. Wszystkich, którym zależy na konkretnym terminie – imienin, rocznicy urodzin, ślubu , śmierci czy też na mszach gregoriańskich – prosimy o wcześniejszą rezerwację. Jednocześnie przypominamy, iż Msze niedzielne o godz. 10.00 i środowe o godz. 18.00 odprawiane są w intencjach zbiorowych, istnieje zatem zawsze możliwość dołączenia do niej swoich próśb.
  1. Wszystkim Państwu rozpoczynającym czas wakacyjnego wypoczynku życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.