DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

2 października 2022

1. Dzisiaj, po Mszy św. wieczornej (19.00) odbędą się:
    spotkanie członków kół Żywego Różańca – zapraszamy także wszystkich chętnych do włączenia się w to misyjne dzieło.
    – spotkanie inaugurujące przygotowanie do bierzmowania – zapraszamy młodzież wraz z rodzicami. (kościół). Dzisiaj jest także ostatni dzień zapisów.
  1. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
    – we wtorek – św. Franciszka z Asyżu
    – w środę – św. Faustynę Kowalską
    – w piątek – NMP Różańcową
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są codziennie: w dni powszednie i w niedziele o godz. 17.15.
    Różaniec z udziałem dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.15.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek października.
    w czwartek, po wieczornej Mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji powołań
    w piątek zapraszamy do uczczenia Bożego Serca – spowiedź od godz. 16.30; Msza pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.15. Po Mszy św. wieczornej różaniec, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania.
  1. W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas rocznicowych (czwartych)

1. W piątek zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z Bożym Słowem – odbędzie się ono w salce o godz. 19.30.
  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej parafii, także za wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.
  1. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie,wspomóc też możemy uchodźców ofiara składaną do skarbonki przy drzwiach głównych
  1. Zapraszamy na pielgrzymkę w sobotę 8 października do sanktuariów Warszawy. Szczegóły w gablocie i w sklepiku parafialnym.
  1. Przy wyjściu z kościoła na ławkach wyłożone są specjalne kartki na których można napisać imiona naszych zmarłych, których wspominać będziemy przez cały rok w wypominkach. Kartki te składamy na ręce księży w zakrystii bądź kancelarii.
  1. W następną niedzielę, 9 października:
    – o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
    – o godz.19.00 zapraszamy na spotkanie młodzież (uczącą się i pracującą)
  1. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności śp. Jerzy WYCISZKIEWICZ i śp. Lidia GORBASZEWICZ – GABRIELEWICZ. W pokornej modlitwie polecajmy ich dobremu Bogu: Wieczny odpoczynek…