DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA

9 października 2022

 1. Dzisiaj:
  – o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
  – o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie młodzież (uczącą się i pracującą)
 1. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
  w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  w sobotę – św. Teresę, dziewicę i doktora Kościoła (poranna Msza)
 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są codziennie: w dni powszednie i w niedziele o godz. 17.15.
  Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.15.
 1. Wśród grup modlitewnych działających w naszej są też rodzice modlący się systematycznie za swoje dzieci na różańcu. Tworzą oni Róże różańcowe – zachęcamy gorąco, by dołączyć do tej modlitwy. Chętnych prosimy o zgłoszenie w zakrystii.
 1. W piątek o godz. 19.30 zachęcamy do udziału w otwartym spotkaniu z Bożym Słowem (salka).
 1. W następną niedzielę:
  – z okazji 44 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II po każdej Mszy św. błogosławieństwo relikwiami Jego krwi
  obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski; w dniu tym w całej naszej Ojczyźnie przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  – o godz. 19.00 zapraszamy do wspólnego Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem
 2. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie,wspomóc też możemy uchodźców ofiarą składaną do skarbonki przy drzwiach głównych
 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej parafii, także za wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.
 1. Przy wyjściu z kościoła na ławkach wyłożone są specjalne kartki na których można napisać imiona naszych zmarłych, których wspominać będziemy przez cały rok w wypominkach. Kartki te prosimy składać na ręce księży w zakrystii bądź kancelarii.
 1. Zwracamy się z prośbą do tych spośród Państwa, którzy w tym roku zamieszkali na terenie naszej parafii w nowo wybudowanych blokach i domkach jednorodzinnych o kontakt w kancelarii lub po Mszy świętej w zakrystii. Pragniemy uaktualnić spis ulic, domów i bloków przed tegoroczną wizytą duszpasterską – kolędą.
 1. Szkoła Podstawowa nr 4 przeprowadzi zbiórkę makulatury i elektro śmieci w najbliższych dniach . Szczegóły podane są w gablocie.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w naszym sklepiku – w niej wiele ciekawych artykułów dotyczących współczesnych zagadnień religijnych i społecznych.
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com