II NIEDZIELA WIELKANOCY

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16 kwietnia 2023

1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia:
– godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za jej pobożne odmówienie w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu można uzyskać odpust zupełny
– godz. 16.00 odbędzie się Msza św. i katecheza dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
– godz. 19.00 zapraszamy do wspólnego Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem
– o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Kół Żywego Różańca

 1. W poniedziałek
  – dzień swoich imienin obchodzić będzie Ks. Robert; w Jego intencji modlić się będziemy już dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.00 oraz jutro w trakcie Mszy św. porannej i wieczornej.
  – o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas rocznicowych (czwartych)
 2. W środę zapraszamy wszystkich, którzy dzieląc się swoimi zdolnościami muzycznymi i umiłowaniem śpiewu mogą włączyć się w działalność scholi (dorośli, młodzież, dzieci) – początek o 19.00.
 3. W piątek:
  – Szkoła Podstawowa nr 4 obchodzić będzie swoje patronalne święto
  – o godz. 11.00 odbędzie się Msza św. w intencji uczniów oraz żyjących i zmarłych pracowników Szkoły. Wszystkich, zwłaszcza absolwentów zapraszamy.
  – o godz. 19.30 zachęcamy do udziału w spotkaniu biblijnym.
 4. W następną niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
 5. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny na Ukrainie; przy drzwiach głównych jest też skarbonka z napisem:“Ukraina“ datki tam składane będą przeznaczone na doraźną pomoc dla uchodźców, zwłaszcza tych, którzy przebywają na tym terenie.
 6. Dziękujemy za modlitwy i wsparcie finansowe naszej wspólnoty, zwłaszcza poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu
 7. Zachęcamy do częstszej lektury prasy i książek religijnych. W naszym sklepiku można nabyć wiele bieżących tygodników katolickich.
 8. W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności: śp. Danuta STYPUŁKOWSKA. Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia, a Zmarłą polecamy Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com