OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

6 sierpnia 2023

1. Dzisiaj o godz. 18.15 (przed Mszą wieczorną) zapraszamy na modlitwę różańcową.

1. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
    – we wtorek– św. Dominika, prezbitera
    – w środę – św. Teresę Benedyktę od Krzyża (Edytę Stein), patronkę Europy
    – w czwartek – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    – w piątek – św. Klarę

1. Dziękujemy Państwu za wsparcie udzielane:
    – uchodźcom z Ukrainy przez datki składane do skarbonki przy drzwiach głównych- naszej wspólnocie parafialnej także poprzez wpłaty na konto parafialne
    – blankiety umieszczone są przy wyjściu.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w najnowsze wydania wielu czasopism oraz wartościowych książek, na czas wakacji.

1. Jest już dostępna nowa Księga intencji mszalnych na rok 2024. Wszystkich, którym zależy na konkretnym terminie prosimy o wcześniejszą rezerwację.

1. W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności śp. Wiesław OŚCIŁOWSKI.Najbliższym składamy wyrazy serdecznego współczucia, a zmarłego w pokornej modlitwie polecajmy dobremu Bogu: Wieczny odpoczynek…

1. Wszystkim Państwu rozpoczynającym czas wakacyjnego wypoczynku życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.