Czternasta niedziela zwykła
4 lipca 2021

1. W miesiącach wakacyjnych – w lipcu i sierpniu:
a. zmienia się układ Mszy św. niedzielnych. Są one odprawiane o godz.: 8.00, 10.00, 11.30 (chrzty) i 19.00. W dni powszednie nie ma zmian.
b. kancelaria parafialna czynna będzie w: poniedziałki, środy i piątki.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po wieczornej Mszy zapraszamy do wspólnego różańca.

3. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
– we wtorek – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę
– w czwartek – św. Jana z Dukli, prezbitera

4. W następną niedzielę można będzie wesprzeć rodzinę z Aleppo, którą opiekuje się nasza Parafia w ramach akcji Caritas: Rodzina – rodzinie. Będzie to nasza lipcowa zbiórka dla nich.

5. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarą składaną indywidualnie, do skarbonki lub wpłacaną na konto parafialne wspierają naszą Parafię. Numer podany jest na stronie internetowej, oraz na specjalnych blankietach umieszczonych przy wyjściu. Dziękujemy także za zrozumienie odnośnie nowych stalli, ław w prezbiterium. Zapewniamy o modlitewnej wdzięczności.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego oraz wartościowych książek na czas wakacji.

7. Wszystkim Państwu rozpoczynającym czas wakacyjnego wypoczynku życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.