DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

21 sierpnia 2022

 1. Dzisiaj po zakończeniu Mszy św. wieczornej – o godz. 20.00 zapraszamy na wspólne Uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem.
 1. W tym tygodniu obchodzić będziemy w liturgii:
 • w poniedziałek – wspomnienie NMP Królowej
 • w środę – święto św. Bartłomieja, apostoła
 • w piątek – NMP Częstochowskiej (można spożywać potrawy mięsne)
 • w sobotę – wspomnienie św. Moniki (msza poranna)
 1. W następną niedzielę wspomóc będzie można ofiarą do puszki syryjską rodzinę, którą opiekuje się nasza Parafia w ramach akcji Caritas „Rodzina – rodzinie”.
 2. Jest już dostępna nowa Księga intencji mszalnych na rok 2023. Wszystkich, którym zależy na konkretnym terminie – imienin, rocznicy urodzin, ślubu , śmierci czy też na mszach gregoriańskich – prosimy o wcześniejszą rezerwację.
 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej Parafii, także za wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.
 4. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie; wspomóc też możemy uchodźców ofiarą składaną do skarbonki przy drzwiach głównych.
 5. Zapraszamy na pielgrzymkę w dniach 10 – 11 września 2022. W programie: nawiedzenie bazylik maryjnych w Gidlach, Leśniowie oraz na Jasnej Górze. Przewidziane jest również zwiedzanie zamków na Szlaku Orlich Gniazd. Szczegółowe informacje znajdują się w sklepiku parafialnym i na tablicy ogłoszeń.
 6. Spotkania grupy biblijnej wznowione zostaną 3 września.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w wartościowe książki i najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.
 8. Wszystkim Państwu udającym się na wakacyjny wypoczynek jak i przeżywającym czas odpoczynku życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com