VII NIEDZIELA WIELKANOCY

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

21 maja 2023

 1. Nabożeństwa majowe ku czci NMP, odprawiamy codziennie:
  – w kościele o godz. 17.30
  – przy kapliczce na ul. Długosza o godz. 19.30.
 1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólne Uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem.
 1. W poniedziałek zapraszamy mężczyzn należących do wspólnoty św. Józefa na spotkanie – początek o 20.00 w salce.
 1. W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące procesji w Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych za śpiew oraz przedstawicieli grup parafialnych zaangażowanych w przygotowanie ołtarzy.
 1. W piątek, 26 maja :
  – obchodzić będziemy Dzień Matki – z wdzięcznością myślimy o naszych Mamach, dla żyjących upraszamy dar Bożego błogosławieństwa i zdrowia, a dla zmarłych niebo.
  – o godz. 19.30 zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu biblijnym.
 1. W sobotę:
  – dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły pierwszą Komunię św. będą obchodzić rocznicę tego wydarzenia o godz. 10.00; próba liturgiczna odbędzie się w środę o godz. 16.30 , a spowiedź w piątek od 16.30
  – o godz. 18.00 w wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na Mszę św. (z czynnym udziałem wielu wspólnot); po jej zakończeniu planowana jest agapa w ogrodzie.
 1. Dziękujemy Państwu za wsparcie udzielane:
  – uchodźcom z Ukrainy przez datki składane do skarbonki przy drzwiach głównych
  – naszej wspólnocie parafialnej także poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu
 1. W sklepiku można nabyć wiele bieżących tygodników katolickich oraz wartościowych książek. Zachęcamy serdecznie do lektury.
 1. Już dziś zapraszamy wszystkie rodziny na parafialny festyn – Dzień Dziecka Bożego. W tym roku będzie to sobota – 3 czerwca Po Mszy św. , która rozpocznie się o godz. 11.00 trwać on bedzie całe popołudnie. Obok zabaw, pokazów, gier sportowych i warsztatów plastycznych, odbędzie się również finał loterii – do wygrania m.in. rower i zabawki. Dochód z loterii będzie przeznaczony na organizację Dnia Dziecka Bożego oraz wsparcie parafialnego funduszu charytatywnego m.in  na potrzeby uchodźców z Ukrainy.Osoby gotowe wspomóc materialnie lub rzeczowo nasz festyn prosimy o pozostawienie informacji z numerem telefonu w kancelarii. I oczywiście modlimy się o pogodę i dobre humory!
 1. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności: śp. Andrzej RUSZTECKI i śp. Jakub ROGOWSKI. Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia, a zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com