TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

12 grudnia 2021 r.

1. Dzisiaj:
    – o godz. 15.30 zapraszamy na Mszę św. rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
    – o godz. 18.00 dokona się Akt oddania Jezusowi przez Maryję;
    osoby przygotowujące się prosimy o przyniesienie własnoręcznie napisanego tekstu – po Eucharystii zapraszamy ich na spotkanie.

1. W Adwencie zapraszamy: – na Mszę św. roratnią ku czci NMP o godz. 7.00 – od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 na modlitwę poranną – Jutrznię

1. W piątek zapraszamy wszystkich chętnych na Spotkanie z Bożym Słowem – początek o 19.30 w salce.

1. W sobotę odbędą się spotkania ministrantów w poszczególnych grupach i o ustalonych wcześniej godzinach.

1. W następną niedzielę, 19 grudnia:
    – o godz. 15.30 odbędzie się katecheza dla młodzieży przed bierzmowaniem
    – o godz. 19.00 zapraszamy na wspólne Uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem

1. W sklepiku parafialnym oraz zakrystii można nabyć poświęcone opłatki wigilijne oraz jubileuszową książeczkę o naszej parafii; w kruchcie zaś rodzice ministrantów rozprowadzają własnoręcznie wykonane przez siebie stroiki świąteczne.

1. Składamy serdeczne podziękowania za modlitwy i ofiary składane indywidualnie czy to do skarbonki (przy drzwiach głównych) lub wpłacane na konto parafialne (blankiety są w kruchcie i przy kaplicy) na potrzeby Parafii. Zapewniamy Parafian i Dobrodziejów o modlitewnej wdzięczności.

1. Przypominamy o obowiązku używania maseczek, o dystansie miedzy sobą oraz o dezynfekcji rąk przed wejściem.

1. Przed kościołem znajduje się wydzielony pas przeznaczony do parkowania samochodów dla uczestników nabożeństw; nie powinien on być blokowany w sposób stały. Prosimy serdecznie o uszanowanie tego. Prosimy także o nie parkowanie samochodami na podjeździe, bezpośrednio przy ogrodzeniu od strony ogrodu. Samochody tak pozostawione (zwłaszcza na całą noc) stwarzają niepotrzebny kłopot, oraz stanowić mogą przeszkodę w awaryjnym dotarciu do kościoła.

1. W ostatnim czasie odeszła z naszej wspólnoty do wieczności: śp. Barbara STASZEWSKA. W pokornej modlitwie polecajmy ją miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…