VII NIEDZIELA ZWYKŁA

20 lutego 2022

 1. Dzisiaj zapraszamy:
  – o godz. 15.30 młodzież przygotowującą się do bierzmowania na katechezę
  – o godz. 19.00 do wspólnego Uwielbienia przed Najśw. Sakramentem
 2. W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się katechezy dla młodzieży i dorosłych prowadzone przez wspólnoty neokatechumenalne. Wszyscy pragnący pogłębienia swojej wiary oraz przeżywający trudności rodzinne, życiowe są serdecznie zaproszeni – prowadzić je będzie ekipa osób świeckich wraz z księdzem w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00.
 3. We wtorek, po spotkaniu kolędowym – około godz.19.00 – odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas czwartych (rocznicowych).
 4. W środę o godz. 19.00 odbędzie się próba chóru. Zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku czy wcześniejszych doświadczeń muzycznych.
 5. W piątek zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z Bożym Słowem – początek o godz. 19.30 (salka).
 6. W przyszłą niedzielę, 27 lutego odbędą się:
  – o godz. 15.30 Msza św. rodziców i dzieci klas komunijnych (III)
  – o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży uczącej się i pracującej

Po każdej Mszy wspomóc będzie można w tym dniu rodzinę z Aleppo, którą opiekuje się nasza Parafia.

 1. Trwają spotkania kolędowe, dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę i ofiary składane na rzecz Parafii rodzinom z ubiegłego tygodnia. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców domków według następującego porządku ulic:

21 lutego, poniedziałek – ul. MARII DĄBROWSKIEJ, DŁUGOSZA, KORCZAKA, MIŁOSZA, NAŁKOWSKIEJ, NORWIDA, TUWIMA, WYSPIAŃSKIEGO

22 lutego, wtorek – ul. BEMA, DĄBROWSKIEGO, EMILII PLATER, KOŚCIUSZKI, PIŁSUDSKIEGO domki oraz nowe bloki, LISA-KULI, OKRZEI, PIASTA

23 lutego, środa – ul. OGIŃSKIEGO, KURPIŃSKIEGO, PADEREWSKIEGO(PIASTÓW), SKORUPKI, ŻBIKOWSKA (wraz z osiedlem EKO), PUŁASKIEGO, WYSOCKIEGO

24 lutego, czwartek – ul. ŁUKASIŃSKIEGO, PRĄDZYŃSKIEGO, SOBIESKIEGO, SOWIŃSKIEGO, SUŁKOWSKIEGO, ŻÓŁKIEWSKIEGO

Wspomniany plan umieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej.
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00; prosimy o przyniesienie naczynia z wodą (buteleczka) , która podczas spotkania po Eucharystii zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze mieszkania i domy.

Jeśli proponowany termin nie będzie odpowiedni, to oczywiście możemy przyjść innego dnia do świątyni (z inną grupą kolędową); to samo odnosi się do wizyt domowych – służyć temu będzie czas sobotni.

 1. Kierujemy zaproszenie i zachętę, do tych osób (zwłaszcza spośród dorosłych), którzy nie przyjęli jeszcze sakramentu bierzmowania. Jest okazja, by to nadrobić – informacje i zapisy u Ks. Grzegorza
 2. Modlitwa za naszych zmarłych polecanych w wypominkach odbywa sie w każdą niedzielę o godz. 9.40. Z uwagi jednak na liczbę osób zgłoszonych do tej modlitwy i uwzględniając głosy wielu z nas od następnej niedzieli wypominki rozpoczynać się będą wcześniej, tzn od godz. 9.30.
 3. Przypominamy o obowiązku używania maseczek, oraz o dezynfekcji rąk przed wejściem.
 4. Składamy serdeczne podziękowania za  modlitwę i ofiary składane do skarbonki (przy drzwiach głównych) lub wpłacane na konto parafialne ( blankiety są umieszczone w kruchcie i przy kaplicy) na potrzeby Parafii. Zapewniamy Parafian i Dobrodziejów o modlitewnej wdzięczności
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com