DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

4 września 2022

 1. Od obecnej niedzieli powraca tradycyjny układ Mszy niedzielnych – odprawiane będą one o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.

 1. Dzisiaj:
  – podczas
  Mszy św. o godz. 11.30 modlić się będziemy w intencji dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny ; pobłogosławione zostaną także podręczniki dzieci klas pierwszych.
  – o godz.
  17.15 modlić się będziemy słowami różańca za wszystkich poległych podczas ostatniej wojny

 1. W czwartek obchodzić będziemy w liturgii święto Narodzenia NMP.

 1. W piątek odbędzie się spotkanie grupy biblijnej – początek o 19.30 w salce. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

 1. W przyszłą niedzielę: – ofiary składane na tace przeznaczone zostaną na warszawskie Seminarium Duchowne – o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie (salka)

 1. Rozpoczynamy zapisy na kurs przygotowawczy do sakramentu bierzmowania. Młodzież klas ósmych oraz wszystkich starszych, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu zapraszamy do kancelarii lub do zakrystii.

 1. Zachęcamy wszystkich chłopców, którzy w tym roku przystąpili do I Komunii św. (a także starszych) do dołączenia do służby liturgicznej – zapisy, po akceptacji rodziców w zakrystii.

 1. Jest już dostępna nowa Księga intencji mszalnych na rok 2023. Także w tym roku są jeszcze wolne intencje.

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej Parafii, także za wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.

 1. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie; wspomóc też możemy uchodźców ofiarą składaną do skarbonki przy drzwiach głównych.

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w wartościowe książki i najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.

 1. .W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności śp. Wiesława JAGUŚCIK. Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia, a zmarłą polecajmy miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek….

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com