II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5 marca 2023

 1. Dzisiaj:
  – o godz. 15.30 odbędzie się Msza św. i katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
  – po Mszy św. wieczornej zapraszamy wraz ze Wspólnotami Żywego Różańca na modlitwę różańcową
 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej:
  Drodze Krzyżowej w piątki : dla dzieci o godz. 17.15 oraz po Mszy wieczornej dla młodzieży i osób dorosłych (ok. 18.30) (w najbliższy piątek poprowadzą ją kandydaci do bierzmowania)
  Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15.
 1. Wspólnoty neokatechumenalne od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 prowadzą poranną modlitwę – Jutrznię – zapraszamy wszystkich chętnych
 1. W tym tygodniu zapraszamy:
  – w poniedziałek od godz. 17.00 dzieci klas czwartych do sakramentu pokuty
  – we wtorek o godz. 19.00 rodziców dzieci klas komunijnych (trzecich) na spotkanie
  – w piątek chętnych do udziału w spotkaniu z Bożym Słowem (salka, godz. 19.30)
 1. Środa, 8 marca- Międzynarodowy Dzień Kobiet – to okazja, by otoczyć naszą pamięcią i wdzięczną modlitwą wszystkie Panie, niech dar kobiecości i macierzyństwa tak cudownie realizowany w naszych domach i rodzinach, w poświeceniu i bezinteresownej miłości będzie zawsze doceniony; niech dobry Bóg obdarza Was tylko tym co najpiękniejsze i potrzebne do zbawienia.
 1. Wszystkich chętnych, którzy pragną dołączyć do scholi, grup osób, którzy śpiewem uwielbiają Boga zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę o 18.30 (salka)
 1. W następną niedzielę, 12 marca odbędą się:
  – o godz. 15.00 Msza św. dla rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
  – o godz. 19.00 spotkanie lektorów

W tym dniu rozpoczniemy wielkopostną zbiórkę pieniężną dla osób z naszej parafii, będących w trudnej sytuacji materialnej (podczas mszalnego obrzędu przygotowania darów)

 1. W lipcu organizowany jest wyjazd na Festiwal Młodych do Medjugorie, zapraszamy wszystkich chętnych także osoby dorosłe, rodziny – informacje i zapisy u ks. Grzegorza
 1. Dziękujemy za modlitwy i wsparcie naszej wspólnoty, zwłaszcza poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu.
 1. Zachęcamy do częstszej lektury prasy i książek religijnych. Niech w tym świętym czasie znajdzie się miejsce na dobry artykuł, stanowiący niejednokrotnie inspiracje do głębszych rozważań.
 1. W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności śp. Halina STOPCZYŃSKA; najbliższym składamy wyrazy serdecznego współczucia, a zmarłą polecajmy w pokornej modlitwie miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek….
 1. Niedziela dzisiejsza, jest dniem solidarności z misjonarzami. Przy wyjściu złożyć możemy do puszki ofiary, które są przeznaczone na wsparcie dzieł misyjnych w Kościele polskim.
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com