III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

12 marca 2023

1. Dzisiaj;
    – o godz. 15.00 Msza św. dla rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
    – o godz. 19.00 spotkanie lektorów
  1. Planowana na dzisiaj zbiórka dla potrzebujących z naszej parafii odbędzie się od następnej niedzieli.
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej:
    – Drodze Krzyżowej w piątki : dla dzieci o godz. 17.15 oraz po Mszy wieczornej dla młodzieży i osób dorosłych (ok. 18.30).
    – Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15.
  1. Z okazji X rocznicy wyboru papieża Franciszka w poniedziałek, o godz. 18.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odprawiona zostanie uroczysta Msza św. – do uczestnictwa w niej wszyscy są serdecznie zaproszeni.
  1. W czwartek wspólnota Uwielbienia zaprasza na próbę wszystkich, którzy śpiewem i grą na instrumentach mogą dołączyć do grupy muzyczno – liturgicznej – początek o godz. 20.15
  1. W piątek zachęcamy do udziału w spotkaniu z Bożym Słowem (godz. 19.30)
  1. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przeżywać będzie swoje rekolekcje:
    – w sobotę w Szkole Podstawowej nr 4 w godz.: 13.00 – 17.00; od 17.00 możliwość spowiedzi w kościele
    – w następną niedzielę o godz. 15.00 Msza św. i spotkanie
  1. W następną niedzielę, 19 marca:
    – rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Kamil Falkowski, wizytator katechetyczny i pracownik Kurii Warszawskiej.
    – o godz. 19.00 wspólne Uwielbienie przed Najśw. Sakramentem
  1. Dziękujemy za modlitwy i wsparcie naszej wspólnoty, także poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu.
  1. Przy drzwiach głównych jest skarbonka z napisem:“Ukraina“ datki tam składane będą przeznaczone na doraźną pomoc dla uchodźców
  1. Zapraszamy na wakacje z piątą Ewangelią! Jest możliwość zapisania się na pielgrzymkę do Izraela i Jordanii w dniach 14-24 lipca br. Szczegóły, informacje i dane kontaktowe znajdują się na ulotkach wyłożonych w kruchcie kościoła.
  1. Zachęcamy do częstszej lektury prasy i książek religijnych. Niech w tym świętym czasie znajdzie się miejsce na dobry artykuł, stanowiący niejednokrotnie inspiracje do głębszych rozważań.