TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zapraszamy:
    – o godz. 17.00 na katechezę o modlitwie za zmarłych
    – o godz. 19.00 na spotkanie rodziców ministrantów
  1. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania formacyjne, na które zapraszamy wszystkich chętnych:
    – we wtorek o 20.15 wspólnoty Uwielbienia
    – w środę o 19.00 i w sobotę o 17.00 scholi dziecięcej (chętni starsi proszeni są o kontakt z p. Pawłem, organistą)
    – w czwartek o 20.15 wspólnoty św. Józefa. (zapraszamy mężczyzn)
    – w piątek o godz. 19.30 grupy biblijnej
  1. W następną niedzielę odbędą się:
    – o godz. 15.30 Msza św. dla rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
    – o godz. 19.00 Wspólne Uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem
  1. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych:
    – Msze listopadowe w ich intencji sprawowana są codziennie o godzinie 18-ej, począwszy od 1 listopada. Można jeszcze dopisać do niej swoich zmarłych wskazując też dzień tygodnia, w którym te konkretne imiona będą odczytywane.
    – przy wyjściu z kościoła wyłożone są specjalne kartki na których można napisać imiona naszych zmarłych, za których modlić się będziemy przez cały rok w wypominkach; kartki te składamy do końca listopada.
  1. Tegoroczna wizyta duszpasterska – kolęda rozpocznie się w poniedziałek po uroczystościach odpustowych –tj. w dnia 27 listopada.
  1. Dziękujemy Państwu za wsparcie udzielane:
    – uchodźcom z Ukrainy przez datki składane do skarbonki przy drzwiach głównych
    – naszej wspólnocie parafialnej także poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w naszym sklepiku; w niej wiele ciekawych artykułów dotyczących współczesnych zagadnień religijnych i społecznych.
  1. W ostatnim czasie odeszła z naszej wspólnoty do wieczności: śp. Barbara Kuleczka. Najbliższym składamy wyrazy serdecznego współczucia, a zmarłą polecajmy miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek …