V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zapraszamy: –
    o godz. 15.30 – na katechezę kandydatów do bierzmowania
    – o godz. 17.15 – do modlitwy różańcowej
  2. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania formacyjne:
    – w poniedziałek o 19.00 z lektorami
    – w środę o 19.00 i w sobotę o 17.00 scholi dziecięcej
    – w piątek o godz. 19.30 grupy biblijnej
  3. W następną niedzielę:
    – Światowy Dzień Chorych – w intencji chorych oraz ich opiekunów modlić się będziemy podczas każdej Mszy
    – o godz. 15.30 katecheza dla kandydatów do bierzmowania
    – o godz. 17.15 modlitwa różańcowa – o godz. 19.00 spotkanie młodzieży (uczącej się, pracującej)
  4. Trwa tegoroczna wizyta duszpasterska – kolęda. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas w ubiegłym tygodniu za życzliwość i za złożone ofiary. Pragniemy podać plan kolędy w blokach na najbliższe 2 tygodnie, tzn. do dnia 17 lutego.

5 lutego, poniedziałek – ul. Łukasińskiego 27; 31
6 lutego, wtorek – ul. Korczaka 8
7 lutego, środa – ul. Tuwima 18; 20; 22; 24; 26
8 lutego, czwartek – ul. Miernicza 40
9 lutego, piątek – ul. Gałczyńskiego 31
10 lutego, sobota– ul. Miernicza 26; 36; 36a; 38; 41.

12 lutego, poniedziałek – ul. Studzienna 35; 39
13 lutego, wtorek – ul. Studzienna 2; 4
14 lutego, ŚRODA POPIELCOWA
15 lutego, czwartek – ul. Studzienna 8; 10; 14; 16
16 lutego, piątek – ul. Studzienna 12
17 lutego, sobota – ul. Wieniawskiego 22-30 Segmenty

Plan ten umieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej. Serdecznie prosimy mieszkańców wspomnianych bloków o pomoc w rozwieszeniu informacji o kolędzie – karteczki dostępne są w zakrystii. Nowych mieszkańców prosimy o kontakt z zakrystią lub kancelarią. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 16.30 zaś w soboty od 10.00.

Osoby, które nie mogły być obecne w trakcie kolędy, a pragną przyjąć kapłana w swoim domu zapraszamy do terminów dodatkowych – zapisy w zakrystii i kancelarii.

1. Kierujemy zachętę do tych osób (spośród dorosłych), którzy nie przyjęli sakramentu bierzmowania – informacje i zapisy u Ks. Grzegorza.
  1. Dziękujemy Państwu za wsparcie udzielane:
    – uchodźcom z Ukrainy przez datki składane do skarbonki przy drzwiach głównych
    – naszej wspólnocie parafialnej także poprzez wpłaty na konto parafialne – blankiety umieszczone są przy wyjściu.
  1. Dziękujemy serdecznie ekipie osób dorosłych i młodzieży, którzy w ostatnich dniach pomagali przy rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej: szopki i choinek.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w wartościowe książki i najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.