TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA

23 października 2022

 

 1. Dzisiaj o godz. 15.30 odbędzie się I katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 1. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas komunijnych (trzecich)
 1. W piątek :
  – obchodzić będziemy w liturgii święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  – o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie biblijne wszystkich chętnych, pragnących głębiej poznawać i żyć Bożym Słowem (salka)
 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są codziennie: w dni powszednie i w niedziele o godz. 17.15.
  Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.15.
  Cieszy nas bardzo rozwijająca się grupa rodziców modlących się na różańcu w intencji swoich dzieci. Jeśli ktoś pragnie dołączyć do tej wspólnoty to prosimy o kontakt w zakrystii bądź kancelarii.
 1. W następną niedzielę :
  – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież (uczącą się i pracującą)
  – wspomóc będzie można ofiarą do puszki rodzinę z Aleppo, która opiekuje się nasza Parafia

 1. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są specjalne kartki na których można napisać imiona naszych zmarłych, których wspominać będziemy przez cały rok w wypominkach. Kartki te składamy do końca listopada na ręce księży w zakrystii bądź kancelarii.
 1. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie, wspomóc też możemy uchodźców ofiara składaną do skarbonki przy drzwiach głównych
 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej parafii, także przez wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.
 1. Zwracamy się z prośbą do tych spośród Państwa, którzy w ostatnim czasie zamieszkali na terenie naszej parafii w nowo wybudowanych blokach i domkach jednorodzinnych o kontakt z kancelarią lub po Mszy świętej w zakrystii. Pragniemy uaktualnić spis ulic, domów i bloków przed tegoroczną wizytą duszpasterską – kolędą.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w naszym sklepiku; w niej wiele ciekawych artykułów dotyczących współczesnych zagadnień religijnych i społecznych.
 1. W ostatnim czasie odeszli od nas do wieczności śp. Eugeniusz WŁODARCZYK , śp. Jan BOGUSŁAWSKI i śp. Jerzy KRAWCZYK. W pokornej modlitwie polecajmy ich dobremu Bogu: Wieczny odpoczynek…
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com