V NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lutego 2023

 1. Dzisiaj:
  – o godz. 15.00 – Msza św. dla rodziców i dzieci klas komunijnych (trzecich)
  – o godz. 17.15 – zapraszamy do modlitwy różańcowej
  – o godz. 18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
 2. W piątek o godz. 19.30 zapraszamy do wspólnego rozważania Słowa Bożego (salka)
 1. W sobotę – 11 lutego, we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorych. W intencji wszystkich, którzy noszą na sobie stygmat cierpienia oraz ich opiekunów modlić się będziemy podczas Mszy świętych.
 2. Dziękujemy serdecznie ekipie osób dorosłych i młodzieży , którzy w ostatnich dniach pomagali przy rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej: szopki i choinek.
 1. Dziękujemy rodzinom, które przeżywały w ubiegłym tygodniu duszpasterską wizytę za życzliwość i za złożone ofiary. Osoby, które nie mogły być obecne w trakcie tegorocznej kolędy, a pragną przyjąć kapłana w swoim domu zapraszamy do terminów dodatkowych – zapisy w zakrystii i kancelarii. Podsumowania całości kolędy dokonamy w najbliższym czasie.
 1. Organizujemy wyjazd do Bośni i Hercegowiny na Festiwal Młodych w Medjugorie w lipcu br .(zapraszamy także osoby dorosłe, rodziny) -informacje w gablocie, a zapisy u ks. Grzegorza.
 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitewne i materialne wsparcie naszej Parafii, także za wpłaty na konto – specjalne blankiety umieszczone są przy wyjściu.
 1. Apelujemy o modlitwę o ustanie wojny w Ukrainie; wspomóc też możemy uchodzców ofiarą składaną do skarbonki przy drzwiach głównych.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w wartościowe książki i najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.
 1. W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności: śp. Helena KAPLA; najbliższym składamy wyrazy serdecznego współczucia, a zmarłą polecajmy w pokornej modlitwie miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek….
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com