DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA
22 sierpnia 2021

1. W czwartek, 26 sierpnia przeżywać będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po Mszy o godz. 18.00 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu modlić się będziemy za naszą Ojczyznę oraz za nasze rodziny, by otoczone opieką Pani Jasnogórskiej wzrastały w wierze, wzajemnej miłości i zgodzie.

2. W tym tygodniu obchodzić będziemy także w liturgii:
– we wtorek – święto św. Bartłomieja, apostoła
– w piątek – wspomnienie św. Moniki
– w sobotę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła (msza poranna)

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbierane będą do puszek ofiary na miesięczne utrzymanie syryjskiej rodziny, którą opiekuje się nasza Parafia w ramach akcji Caritas „Rodzina – rodzinie”.

4. Jest już dostępna nowa Księga intencji mszalnych na rok 2022. Wszystkich, którym zależy na konkretnym terminie – imienin, rocznicy urodzin, ślubu , śmierci czy też na mszach gregoriańskich – prosimy o wcześniejszą rezerwację.

5. Składamy serdeczne podziękowania za modlitwę i ofiary składane indywidualnie czy też na tacę, czy to do skarbonki (przy drzwiach głównych) lub wpłacane na konto parafialne (blankiety są w kruchcie i przy kaplicy) na potrzeby Parafii. Zapewniamy Parafian i Dobrodziejów o modlitewnej wdzięczności.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sklepiku można się zaopatrzyć w wartościowe książki i najnowsze wydania wielu czasopism, m.in. Niedzieli i Gościa niedzielnego.

7. Wszystkim Państwu udającym się na wakacyjny wypoczynek, jak i przeżywającym czas odpoczynku życzymy wielu dobrych, pogodnych, bezpiecznych dni.

© 2020 Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie

Stronę przygotował:LukaszKlosinski.com